O mnie

Pewnie każdy kto zagląda do takiej podstrony oczekuje, że dowie się czegoś więcej o autorze blogu. Wszystko ma swoje miejsce i czas. Nie jestem już młody wiekiem, ale i do sędziwego mi jeszcze nie blisko. Jestem zawieszony między nowoczesnością tego co wczoraj, a nowoczesnością jutra.

Lubię czytać, oglądać filmy, podróżować, a przede wszystkim na pierwszym miejscu jest moja rodzina. Nie ma wielu moich zdjęć…

darmor - Radosław Morek

… to przeważnie ja robię zdjęcia, filmy, piszę. Dlatego mnie tu nie ma zbyt dużo, sami rozumiecie, poza tym ostatnio…

A tak w ogóle to lipiec roku 1973 był tym czasem kiedy pojawiłem się na ziemskim świecie.  Ile zim mi już przeminęło to sami sobie policzcie… 🙂  Wszystko co mam jest efektem ciężkiej pracy, choć jakieś tam zdolności też się przyczyniły. Od zarania dziejów jestem w harcerstwie, choć dziś to już raczej planety odległych rubieży. Inne cele stawiam sobie. Jednak właśnie harcerstwo mnie usamodzielniło, dało mi moc i szkołę, niezłą, nie jeden raz wymagającą. Byłem drużynowym, komendantem szczepu, kwatermistrzem hufca, członkiem komendy hufca, a kiedyś i komendantem hufca, nie małego w skali nawet całej Polski. Potem to już inne funkcje choć potrzebne.

Zawsze dużo pisałem i nadal to lubię. Moje dłonie całkiem składnie rysowały, ale techniczna uczelnia zupełnie zdeprawowała tę umiejętność na korzyść pionowych i poziomych kresek, a szkoda. Piszę wiersze, tak od czasu do czasu. Bo dla mnie to uczucia w tym świecie są najważniejsze, choć sam mam trudność w ich wyrażaniu to nie oznacza, że wewnątrz nic się nie dzieje.  Muzyka jest dla mnie bardzo ważna, pomijając mój absolutny brak słuchu 😀 to bez niej nie umiem pisać, tworzyć, istnieć i być. Dlatego piszę, zamiast mówienia…

Mam kilka zawodów,… to chyba efekt tego, że nadal szukam ścieżki, która mnie poprowadzi przez życie. Jestem i elektronikiem i technologiem, a i nie jedną stronę internetową wykreowałem. Jedną z moich pasji była astronomia, czego efektem jest nadal stojący w pokoju syna teleskop.

Od zeszłego roku aktywnie działam w S.W.A.T. czyli Star Wars Artistic Team… bo z jednej strony niezła zabawa, z drugiej dawanie tyle innym.

W życiu trochę mnie obeszło bokiem, trochę doświadczyło, jednak nadal czuję głód przygód i dzisiejsze moje ReA wprawia mnie w sinusoidę odczuć. Przez część swojego żywota żyłem zbyt płytko, teraz to nadrabiam. Nie raz czuję, że za mało pomagam innym… bo nic nie daje większej radości.

Stopniowo będę dodawał moją przeszłość…

8 myśli na temat “O mnie

Dodaj własny

  1. Czy to prawda, ze zajmujesz sie tez „dekonspirowaniem” anonimowosci w Internecie? Czy masz na tym polu duze sukcesy? Pozdrawiam.

    1. Wiem, że można, wiem, że technicznie jest to możliwe, lecz nie jest to moja domena. Nie specjalizuję się w tym, a nawet gdybym próbował to wiem, że są ode mnie o całe poziomy lepsi. Nie włamuję się, nie wkradam się, nie robię tego. Poprzez doświadczenie funkcjonowania w sieci i świadome interesowanie się pewnymi zagadnieniami co najwyżej doradzam jak funkcjonować w sieci by nie dać się odrzeć z prywatności do końca…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Stwórz darmową stronę albo bloga na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: