Krocząc


Kroczenie ścieżkami Chrystusa, jak mawiam, jest dla mnie czymś aksjomatycznym by być tym kim jestem. Ja sceptyczny naukowiec, technokrata, wielbiciel literatury i filmów science fiction, odnajdujący się w świecie Władcy Pierścieni, Harry’ego Potter’a, Czasu Żniw, czy jakże często Gwiezdnych Wojen, przeżyłem w swoim rozwoju duchowym ciekawe chwile, wyjątkowe, niepowtarzalne i dla mnie jednoznaczne. Spotykam ludzi co uznają moją postawę za religijny fanatyzm, a jakże często przecież powtarzam, że wierzę także w logikę i zdrowy rozsądek i zadaje memu Bogu tyle pytań, przekomarzam się uznając Go jednocześnie.  Ci, którzy określają moją postawę za religijny fanatyzm najzwyczajniej w świecie nie zetknęli się ani razu z prawdziwym fanatyzmem, który jest zły, niezależnie od tego, po której stronie występuje.

http://vimeo.com/langustanapalmie/videos – zachęcam, rekolekcje adwentowe inaczej, a można sięgnąć do tych wcześniejszych.

Te rekolekcje pozwalają mnie poznać siebie lepiej… a myślałem, że nic mnie tak pozytywnie, tak mocno pozytywnie, nie zaskoczy 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Blog na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: