Humor za dnia #1


Czy to nowy dział? Nie, choć tytulik pewnie nie jeden raz zagości na łamach blogu. Niemal każdego dnia przytrafiają się nam mniej lub bardziej śmieszne, wesołe przygody.

Dzisiaj po wyprawieniu syna do szkoły, 5 km przejściu przez las, które trwało dłużej ze względu na fotograficzne polowanie, ale to odmienny wątek, powrocie do domu, postanowiłem zakupić jakieś bułeczki w sklepie obok. Gdy wyjąłem już klucz z zamka stwierdziłem, że stoję z kluczami w jednej dłoni oraz łyżką do butów w drugiej. Nie wiedzieć czemu sytuacja rozbawiła mnie, wprawiając w lepszy humor. Czy wędrowanie ze stalową, niemalże zabytkową, łyżką do butów jest śmieszne, może lekko absurdalne?

Jak widać jednak z pozoru absolutnie nie ważne wydarzonko urosło same w sobie i podwyższyło poziom chemii w mózgu odpowiedzialnej za dobre samopoczucie, którego już w całej rozciągłości życzę każdemu w tym dniu 🙂 .

4 myśli na temat “Humor za dnia #1

Dodaj własny

      1. Może nawet nie tego co chcemy zobaczyć, ale mam wrażenie, że po prostu „mijamy” się ze światem, będąc skupieni na zbyt małym jego wycinku, albo jesteśmy zmęczeni.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Blog na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: